Hakkımızda

Teknolojik gelişim, kalite odaklı hizmet…

Sektörde yıllar boyu edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi ile temelleri atılmış olan firmamız, gelişime verdiği önem, mühendislik ve kalite konusunda sürekli yaptığı yatırımlar ile yakın geleceğin saygın firmaları arasındaki yerini korumayı hedeflemektedir. Sistematik şekilde güncellenen makine parkuru ve laboratuarı ile sadece zamanında ürün üretmeyi değil kaliteden taviz vermemeyi de kendisine hedef belirlemiştir.

Makine ve yedek parça imalatları, talaşlı imalat, kalıp ve fikstür imalatları, sert dolum kaynak İşleri ve çelik konstürksiyon işleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, her geçen gün genişleyen makine parkı ve kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Hız ve Kalite Kelimeleri Sizler için Yeniden Anlam Kazanacak

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.