HAKKIMIZDA

Teknolojik gelişim, kalite odaklı hizmet…

        Sektörde yıllar boyu edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi ile temelleri atılmış olan firmamız, gelişime verdiği önem , mühendislik ve kalite konusunda sürekli yaptığı yatırımlar ile yakın geleceğin saygın firmaları arasındaki yerini korumayı hedeflemektedir. Sistematik şekilde güncellenen makine parkuru ve laboratuarı ile sadece zamanında ürün üretmeyi değil kaliteden taviz vermemeyi de kendisine hedef belirlemiştir.

        Makine ve yedek parça imalatları, talaşlı imalat, kalıp ve fikstür imalatları, sert dolum kaynak işleri ve çelik konstürksiyon işleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, her geçen gün genişleyen makine parkı ve kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Her geçen gün büyüyen bir aile..

          Kocaeli tesisimiz 2.500 m2 üzerinde kurulu olup 40’ın üzerinde personeli ile hizmet vermektedir. Mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik ofisimizde CAD/CAM uygulamaları yardımı ile dizayn ve imalat işlemleri yürütülmektedir. Kalite kontrol ve güvence ekibimiz size doğru ürünün ulaşması için sürekli denetim ve laboratuar hizmeti sunmaktadır. Kalitemizi her geçen gün arttırmak için gerek iç gerekse 3. parti denetimlerimizi sürekli yapmakta ve bunları raporlamaktayız.

          Tesisimiz tüm müşteri ürünlerinin ve makinelerin güvenliği, işçi sağlığı ve iş güvenliğini takip amacı ile 7/24 CCTV sistemi ile izlenmektedir. Müşterilerimizin ürünleri ve tesislerimiz All Risk sigortası ile sürekli güvence altındadır.

Translate »