KALİTE KONTROL

GİRDİ KALİTE KONTROL

Firmamız bünyesinde işlem yapılacak tüm ürünler ve tedarik edilen tüm sarf malzemeler tesis girişinde kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenir ve uygunluğu ile ilgili tespitler yapılır.

ÜRETİM DENETİMİ

Üretim bandında işler devam ederken ve istasyon değişimlerinde aşamalarına göre ölçüsel, görsel kontroller sürekli olarak yapılarak hata payı en aza indirgenir.

FİNAL KONTROL VE RAPORLAMA

Uzman kalite ve laboratuar ekibimiz tarafından üretimi tamamlanan ürünler final kontrolleri için denetlenir. Bu aşamada tesisimizde bulunan yüksek teknoloji CMM ölçüm cihazı ve diğer teknolojik ölçüm ekipmanları kullanılır. Yapılan tüm test ve ölçümler raporlanarak müşteri ile paylaşılır.

Yüksek hassasiyet en doğru sonuçlar…

Firmamız bünyesinde bulunan ölçüm laboratuarında her zaman en yüksek teknolojili cihazları ve ölçüm aletlerini bulundurmaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız işlerin hassasiyet derecelerine uygun kullanılabilecek en yüksek teknolojili cihazlar ile donatılmış olan laboratuarımızda yetkin personeller ile yaptığımız ölçümleri müşterilerimize raporlayarak teslim ediyoruz. 

Laboratuarımızda bulunan CMM ölçüm cihazları ve diğer ölçüm aletleri akredite kuruluşlar tarafından kalibre edilerek periyodik doğruluk kontrolleri yapılmaktadır.

Translate »