preloader

Çelik Konstrüksiyon

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Çelik Konstrüksiyon

KMKılıç Makina Başiskele tesisinde 1500m2 kapalı alanda 9 metre tavan yüksekliği ve mevcut tavan vinçleri yardımı ile sertifikalı kaynakçılar ve kalibre kaynak makineleri ile yapılan çelik konstrüksiyon işleri, tüm teknik şartları sağlayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. İster yapısal çelik isterse makine konstrüksiyonu olsun her türlü tahribatlı ve tahribatsız muayeneden sorunsuz olarak geçebilecek, hassas ve mümkün olan en kısa sürede yapılabilmektedir. Talep halinde kaynaklı imalatlarında yapılabildiği fabrikamızda, kaynak sonrası işleme ve hassas ölçüm hizmetleri de verilmektedir.