preloader

Çimento ve İnşaat Endüstrisi

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Çimento ve İnşaat Endüstrisi

KM KILIÇ MAKİNA olarak bizler Çimento ve İnşaat endüstrisi için yedek parça üretimleri, tamirat ve bakımları işlerini de yürütmekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan dökümhanemizde üretilen ürünler şunlardır:
Aşınma plakaları, klapeler, farin değirmeni ekipmanları, bantlı konveyör rulo ve yatakları, alev boruları ve rotor parçaları. Bu gibi bir çok ürünü proje bazlı olarak üretebilmektedir.

Teknik detayları olmayan parçaların tersine mühendisliklerini yaparak ürünlerin üretimi konusunda da hizmet verebilen firmamız yurtiçi ve yurtdışı birçok çimento sektörü kuruluşu ile birlikte çalışmaktadır. Üretimi yapılan parçaları öğrenmek veya kendi ihtiyaçlarınızın üretimini yaptırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.