preloader

Denizcilik ve Marin Endüstrisi

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Denizcilik ve Marin Endüstrisi

KMKılıç Makina 2012 yılından bugüne kadar Denizcilik endüstrisinde bir çok ürün ve yedek parça imalatında hizmet vermiştir. Özellikle Dredge ve gemi yedek parçaları konusunda tamamladığı projeler sayesinde Marin Endüstrisi nin aranan firmalarından olmuştur.

Halat makaralarından vinç ekipmanlarına, şaftlardan dredging parça ve sistemlerine kadar bir çok parça imalatında tecrübe sahibi olan firmamızın yeni makine parkı ve yeni ölçüm ekipmanları ile birlikte işleme ve ölçme kapasiteleri artmıştır.

Bu sayede daha kompleks parçalar olan pervane, motor yedek parçaları ve diğer denizcilik ekipmanları konusunda da hizmet verebilir durumdadır. Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.