preloader

Döküm

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Döküm

Dilovası IMES OSB de 5000m2 üzerine kurulu, yetkin kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile çağın gerekliliklerini takip eden bir tesistir. Kalıplama ve döküm hattı bir çok parçanın rahatça dökülebilmesini sağladığı gibi tesis içerisinde ısıl işlem hattı, kumlama ve taşlama hatları gibi final operasyon hatları da bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan kalite laboratuvarı, spektrometreden NDT ekipmanlarına kadar bir çok ekipmanı barındırır. Yetkin kalite ekibi ürünlerin izlenebilirliğini tam olarak sağlamak ve doğru ürünlerin üretilmesini sağlamak adına sürekli görev başındadır. Bir çok modelin saklandığı geniş model arşivi, müşteri parçaları konusunda gösterilen gizlilik ve ürünlerin yarı mamülden, işlemeli final ürün olarak teslim edilebilmesine kadar sağladığı geniş hizmet yelpazesi sayesinde rakiplerinden farklılaşmaktadır. 2000 Kg a kadar tek parça döküm yapabilme yeteneğinde olan dökümhanemiz ağırlıklı olarak çelik ve paslanmaz çelik malzemeler üzerine uzmanlaşmıştır.