preloader

Enerji ve Geri Dönüşüm Endüstrisi

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Enerji ve Geri Dönüşüm Endüstrisi

Çağımızın en önemli sektörlerinden olan Enerji ve Geri Dönüşüm Endüstrisi konusunda ihtiyaç duyulan proje bazlı üretimler yedek parçalar ve yardımcı elemanların imalatı konusunda özellikle yurtdışında birçok kuruluş ile birlikte çalışmakta olan firmamız, çöp yakma tesislerinden enerji santrallerine kadar bir çok tesis içerisinde kullanılmak üzere ızgara imalatları, yakma kapakları, döküm tavalar, redüktör gövdeleri, dişli grupları gibi mekanik veya statik bir çok parça üretmektedir.

Enerji ve Geri Dönüşüm Endüstrisi üretilen parçaların %70 inden fazlası ihraç edilmektedir. Bu konuda direkt olarak son kullanıcı ile çalışılabilir. Endüstriyel tesisi mühendisiliği yapan firmalar, tesis ekipmanları tedariği yapan firmalar gibi çeşitli müşteri gruplarına da hizmet verilmektedir. Detaylı bilgi ve ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.