preloader

Metal Döküm ve Haddecilik Endüstrisi

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Metal Döküm ve Haddecilik Endüstrisi

Metal Döküm ve Haddecilik Endüstrisi KMKılıç Makina’nın başlıca alanlarındandır. KMKılıç Makina Metal Döküm ve Haddecilik Endüstrisiözellikle haddehane ve dökümhane ekipmanları ve yedek parçaları konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Ticari hayatımıza başladığımız ilk günden bugüne kadar Demir Çelik Endüstrisine bir çok ürün ve yedek parça imalatı yaparak yurtiçi ve yurtdışında bir çok kuruluş tarafından takdir toplamıştır.

Firmaların işletme maliyetlerini 1/10 oranına indiren bir çok uygulama örneği bulunmaktadır.

Özellikle SLAB ve kütük üretim tesisi ekipmanlarının üretimi, tamir ve bakımlarının yapılması konusunda firmaların işletme maliyetlerini 1/10 oranına indiren bir çok uygulama örneği bulunmaktadır.

SLAB ve kütük tesislerinin rolelerinin (pinch, bender, tahrikli ve avare roleler) sert dolgu kaynağı ile adezyona karşı güçlendirilmesinden su mafsallarının (rotary joint) üretim ve bakımına, Beam Blank kalıp ve şaselerin bakımlarından yeniden imalatlarına kadar bir çok noktada sağladığımız hizmetler ile çözüm ortağı olduğumuz kuruluşlarda fark yaratmaya devam etmekteyiz. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.