preloader

Role İmalatı ve Bakımı

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Çelikhane ve Haddehanelerde en büyük maliyet kalemlerinden biri rolelerdir. Sık bakım ihtiyacı duymaları ve yüksek edinme maliyetleri nedeni ile her zaman sorunlu ürünler olmuştur.
Malzemenin uygun sertlikte ve yüzey kalitesinde dolgu yapılarak üretilmesi, bakımlarının yetkin ve tecrübeli kişilerce yapılması üretim performansını doğal olarak işletme maliyetlerini doğrudan etkiler.

İşte bu noktada KMKılıç Makina olarak bizler tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek CNC ve NC makinelerimizde olması gereken kalite ve sertlikte role kaynağını yapıyor ve CNC hatlarımızda yüksek hassasiyetle işliyoruz.

Gerek yeni rollerin imalatı gerekse bakım ve tadilat işleri önemlidir. Bunun için en yüksek kaliteli hizmeti sunarak uzun süreli sorunsuz kullanımı garanti ediyoruz. 1,5 milyon ton üzerinde üretim yapmış, müşterilerimizin takdirini almış olan rolelerimiz ile sizlerde tanışın.

Role İmalatı ve Bakımı