preloader

Role İmalatı ve Bakımı

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Role İmalatı ve Bakımı

Çelikhane ve Haddehanelerde en büyük maliyet kalemlerinden olan roleler sık bakım ihtiyacı duymaları ve yüksek edinme maliyetleri nedeni ile her zaman sorunlu ürünler olmuştur.
Malzemenin uygun sertlikte ve yüzey kalitesinde dolgu yapılarak üretilmesi, bakımlarının yetkin ve tecrübeli kişilerce yapılması üretim performansını doğal olarak işletme maliyetlerini doğrudan etkiler.

İşte bu noktada KMKılıç Makina olarak bizler tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek CNC ve NC makinelerimizde olması gereken kalite ve sertlikte role kaynağını yapıyor ve CNC hatlarımızda yüksek hassasiyetle işliyoruz.

Gerek yeni rollerin imalatı gerekse bakım ve tadilat işleri için en yüksek kaliteli hizmeti sunarak uzun süreli sorunsuz kullanımı garanti ediyoruz. 1,5 milyon ton üzerinde üretim yapmış, müşterilerimizin takdirini almış olan rolelerimiz ile sizlerde tanışın.