preloader

Sert Dolgu Kaynağı

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Sert Dolgu Kaynağı

Başiskele tesisimizde yürütülen sert dolgu kaynağı operasyonları, sürekli döküm merdaneleri, röleler, gaz, su ve buhar ortamında kullanılan valfler ve flanşlar gibi sıcaklık, termal yorulma, korozyon veya sürtünme aşınmasına maruz kalan parçaların tamir, dolgu veya yenilenmesi amacı ile yürütülür. Martensitik yapıda kaynak metali elde edilmek için uygulanır. Martensitik ve martensitik-ferritik yapıdaki çelik dökümler, hadde ve dövme amaçlı takım çeliklerinde uygulanabilir. Bakım ve onarım çalışmalarında kullanılan tüm NC makineler firmamız tarafından tasarlanmış ve devreye alınmıştır. Kaynak yetenekleri ile en üst düzeyde adezyon direnci sağlayan makinelerimizin yetkin personelleri üretimin her aşamasında kontrol cihazları ile sürekli kontroller gerçekleştirerek kaynak kalitesini güvence altında tutar.