preloader

Sert Dolgu Kaynağı

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Sert Dolgu Kaynağı

Başiskele tesisimizde yürütülen sert dolgu kaynağı operasyonları, sürekli döküm merdaneleri, röleler, gaz, su ve buhar ortamında kullanılan valfler ve flanşlar gibi sıcaklık, termal yorulma, korozyon veya sürtünme aşınmasına maruz kalan parçaların tamir, dolgu veya yenilenmesi amacı ile yürütülür. Martensitik yapıda kaynak metali elde edilmek için uygulanır.

Martensitik ve martensitik-ferritik yapıdaki çelik dökümler, hadde ve dövme amaçlı takım çeliklerinde uygulanabilir. Bakım ve onarım çalışmalarında kullanılan tüm NC makineler firmamız tarafından tasarlanmış ve devreye alınmıştır.

Makinelerimiz kaynak yetenekleri ile en üst düzeyde adezyon direnci sağlar. Makinelerimizin yetkin personelleri üretimin her aşamasında kontrol cihazları ile sürekli kontroller gerçekleştirerek kaynak kalitesini güvence altında tutar.