preloader

Talaşlı İmalat

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Talaşlı İmalat

KMKılıç Makina Arslanbey tesisi tamamen talaşlı imalat üzerine odaklanmıştır. Makine parkında çoğunluğu CNC işleme tezgahlarından oluşan bir çok tezgah bulunmaktadır. Her geçen gün ilave olan yeni tezgahlar ve ekipmanlar sayesinde daha çok operasyonu dışa bağımlılığını azaltarak bünyesinde tamamlamak hedefinde olan firmamız;

Dik işleme (3 ve 4 eksenli)
Dik Tornalama (C eksenli)
Yatay Tornalama (C eksenli)
Borverk (4 eksen ve koç kafa)
Diş ve Kama Açma

gibi operasyonların tamamını bünyesinde yürütebildiği gibi, çalıştığı onaylı tedarikçilerinden de destek alabilmektedir. Tüm tedarikçilerini düzenli aralıklar ile denetleyen ve performans ölçümü yapan firmamız sizlere en kaliteli ürünü sunmayı taahhüt etmektedir.