preloader

Tersine Mühendislik

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

Tersine Mühendislik

KMKılıç Makina tüm tesislerinde bulunan ölçüm ve kalite laboratuvar ekipmanları yardımı ile tersine mühendislik konusunda da siz değerli müşterilerini desteklemektedir. Malzeme analizi ve tespitinden hassas 3D taramaya, prototipleme hizmetinden teknik resim oluşturmaya ve bunların üretimine kadar her etapta sizlere hizmet verebilir.

Bir çok kullanıcı tedarik ettiği veya edeceği yedek parçaların teknik verilerinden yoksun olduğu için sadece ilgili üreticilerden bu ürünleri tedarik edebilmektedir. Bu zaman zaman yüksek maliyete veya tedarik imkansızlıklarına neden olmaktadır. Bu noktada tersine mühendislik devreye girer ve ürünü yetkin üreticilerin üretebileceği donelere sahip hale getirir.

Bundan sonrası doğru üreticiyi tespit etmeye kalır. Bu sayede hem daha hızlı ve ucuz ürüne ulaşmayı hemde daha fazla tedarikçiye ulaşma şansını sağlar. KMKılıç Makina patentli ürünler haricinde tüm yedek parça ve makinelerde tersine mühendislik hizmeti vermektedir.