preloader

Tersine Mühendislik

Hakkımızda

En iyiyi yakalama hedefi ile çıktığımız bu yolda, gelişen teknolojiyi yakında takip ederek modernize ettiğimiz makine parkımız, her geçen gün büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz, tasarımdan başlayarak anahtar teslim ürüne kadar tüm süreçlerde hizmet verebilme yeteneğimiz ve geniş bir üretim yelpazesinde hizmet verebilmemizdir belkide bizleri rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimiz.

About Us

On this road we set out with the goal of catching the best, our machine park, which we have modernized by following the developing technology, our team that grows and specializes day by day, our ability to serve in all processes from design to turnkey product, and our ability to serve in a wide range of production. our features.

Über uns

Auf diesem Weg haben wir uns zum Ziel gesetzt, das Beste zu fangen, unseren Maschinenpark, den wir modernisiert haben, indem wir der sich entwickelnden Technologie gefolgt sind, unser Team, das Tag für Tag wächst und sich spezialisiert, unsere Fähigkeit, in allen Prozessen vom Design bis zum schlüsselfertigen Produkt zu arbeiten, und unsere Fähigkeit, in einer breiten Palette von Produktionen zu dienen, ist vielleicht das Wichtige, das uns von unseren Mitbewerbern unterscheidet. unsere Funktionen.

Tersine Mühendislik

KMKılıç Makina tüm tesislerinde bulunan ölçüm ve kalite laboratuvar ekipmanları yardımı ile tersine mühendislik konusunda da siz değerli müşterilerini desteklemektedir. Malzeme analizi ve tespitinden hassas 3D taramaya, prototipleme hizmetinden teknik resim oluşturmaya ve bunların üretimine kadar her etapta sizlere hizmet verebilir. Bir çok kullanıcı tedarik ettiği veya edeceği yedek parçaların teknik verilerinden yoksun olduğu için sadece ilgili üreticilerden bu ürünleri tedarik edebilmektedir. Bu zaman zaman yüksek maliyete veya tedarik imkansızlıklarına neden olmaktadır. Bu noktada tersine mühendislik devreye girer ve ürünü yetkin üreticilerin üretebileceği donelere sahip hale getirir. Bundan sonrası doğru üreticiyi tespit etmeye kalır ve bu sayede hem daha hızlı ve ucuz ürüne ulaşmayı hemde daha fazla tedarikçiye ulaşma şansını sağlar. KMKılıç Makina patentli ürünler haricinde tüm yedek parça ve makinelerde tersine mühendislik hizmeti vermektedir.